Jaký zvolit řemínek na chytré hodinky na dovolenou

Chytré hodinky jsou v dnešní době velice využívané a mohou je mít jak dospělí tak děti. Na trhu existuje mnoho typů chytrých hodinek od různých značek jako jsou například Apple Watch, Garmin, Huawei, Garmin apod. Chytré hodinky jsou oblíbené  pro svůj design, přizpůsobení a hlavně pro své funkce. Pomocí nich můžete ovládat hudbu z iPhonu, přijímat a odmítat hovory, mohou snímat tepovou frekvenci nebo upozornit na zdravotní rizika, pokud se vám například zvýší pulz apod.

Chytré hodinky nemusíte odkládat ani na dovolené, kde je využijete nejen přes den při procházkách ale také s nimi můžete provozovat jakkoli sport, a to včetně vodních  a večer si je klidně můžete vzít na párty. To vše je možné díky vyměnitelným řemínkům, které mohou být z různých materiálů. Vybírat můžete řemínky ocelové, nylonové, silikonové, kožené nebo ve vintage stylu.

Díky vyměnitelným páskům budete vždy originální a zejména ženy je mají rády, protože se dají sladit s barvou oblečení.

 Foto - Nylonový řemínek 42mm světle žlutý pro Apple Watch Foto - Sportovní řemínek 42mm černý/Å¡edý pro Apple WatchFoto - Kovový řemínek 42mm stříbrný/zlatý pro Apple Watch

Díky vyměnitelnému řemínku jsou chytré hodinky opravdu variabilní. Na dovolené využijeme více typů pásků. K vodě jsou ideální vobou silikonové řemínky, které jsou příjemné na dotek a nevadí jim ani slaná voda.  Silikonové řemínky se vyrábí v mnoha barvách nebo barevnch kombinacích. Apple Watch mají dokonce nejen hladké řemínky ale novinky letošního léta jsou vlnité nebo dírkované řemínky  na Apple Watch, které ocení zejména ženy.  Řemínky vyrobené ze silikonu jsou pohodlné na nošení, nijak nedráždí pokožku ani při zpocení a vypadají celově super.

Na ranní snídani, oběd nebo procházku se zase hodí nylonové řemíny, které jsou vyrobeny z kvalitního nylonu. I tento typ pásků je k dostání v mnoha barevných kombinacích. Na večerní párty, kdy potřebujeme vypadat elegantně můžeme zvolit ocelové nebo vintage pásky. Novinkou je pak Milánský tah, který můžeme najít u Apple Watch, Fitbit, Garmin, Samsung apod. Jedná se o pásek z kvalitní nerezové oceli, který je velmi příjemný na nošení. Milánský tak má také několik barev, jako je černá, stříbrná, růžová, zlatá nebo duhová.

Foto - Milánský tah zlatý pro Garmin Fenix 5/5 Sapphire/Chronos Foto - Milánský tah 42mm růžový pro Apple Watch

Hlídat dostupnost