Doprava zboží


Česká pošta - Doporučená zásilka

Touto službou lze poslat zboží menších rozměrů a v hodnotě zboží do 1000,- Kč včetně DPH.

Poštovné a balné 90,- Kč  +  dobírečné - 30,- Kč včetně DPH 


 

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí Vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení případně uložení na jiné ukládací poště či posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Doporučená zásilka Českou poštou: Dodání do 24 hodin po celé ČR, Zasíláme sledovací číslo. Pohlídejte si, prosím, doručení. 90,- Kč vč. DPH
Poplatek za dobírku: 30,- Kč vč. DPH
Balík do ruky Českou poštou: Dodání do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. 128,- Kč vč. DPH
Balík na poštu Českou poštou: Doručení na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Zasíláme sledovací číslo. 111,- Kč vč. DPH
dopravné při objednávce zboží nad 15.000,- bez DPH ZDARMA

Česká pošta - Slovenská republika

Nově bychom Vám rádi nabídli levnější variantu bez dalších poplatků a to vystavení faktury v měně EUR - dle aktuálního přepočtu České národní banky v den vystavení zálohové faktury. Tuto částku můžete v měně EUR poslat na náš EUR účet u Fio banky (Fio banka umožňuje přijímat i odesílat platby v měně EUR jednoduše, rychle a navíc zcela bez poplatků!). V případě zájmu o tuto variantu nás neváhejte kontaktovat, poté Vám vystavíme Zálohovou fakturu v měně EUR, kde budou uvedeny veškeré informace k platbě.

„Osvedčenie o registrácii a pridelení daňového identifikačního čísla“ bude faktura vystavena bez DPH.

Na Slovenskou republiku účtujeme „Poštovné a balné“ ve výši 170,-Kč včetně DPH, větší balíky dle tarifu České pošty. Dovolujeme si upozornit zákazníky na poplatek ve výši 4 EUR, inkasovaný Slovenskou poštou za transfer dobírkové částky zpět do ČR. Tento poplatek hradí kupující a nelze jej zaplatit předem naší společností.

  • Faktura je vystavena v Kč.
  • Přepravce při předávání zásilky přepočítá částku Kč dle aktuálního kurzu na měnu EUR.
  • Zákazník při převzetí zásilky zaplatí částku v hotovosti v měně EUR.
  • U firem při doložení dokladu „Osvedčenie o registrácii pre daň z pridanej hodnoty“ a
  • „Osvedčenie o registrácii a pridelení daňového identifikačního čísla“ bude faktura vystavena bez DPH.
  • Při reklamaci pro SR platí stejné podmínky jako pro reklamaci v ČR (viz. obchodní podmínky)

 

Doručení zásilky službou GLS 

 

GLS doručuje zásilky do druhého pracovního dne. Pokud Vás kurýr nezastihne doma, doručí Vám ji následující den. V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce.

Sledujte svůj balík online v kteroukoli dobu: jediné, co musíte udělat, je zadat jedno či vice čísel balíků. Informace Track and Trace zahrnují bližší údaje o stavu doručení a naposledy provedený krok.

Pro příležitostné odesílatele jsou ParcelShopy branou ke spolehlivé balíkové přepravě GLS. Slouží pro pohodlné převzetí i jako sběrná místa s dlouhou otevírací dobou a jednoduchými cenovými podmínkami.

 Cena dopravného ze sítě obchodů "shop.cz" je po celé ČR 95,- Kč včetně DPH + poplatek za dobírku 30,- Kč.

 

Slovensko GLS:

Zásilky na Slovensko jsou doručovány v krátkých standardních dodacích lhůtách. 
Cena dopravy GLS na Slovensko - 279 Kč  včetně DPH
Dobírka na Slovensko je možná, ale faktura musí být vystvena v měně EUR. Zákazník zaplatí dobírku v hotovosti v měně EUR při převzetí zboží. 

 


 

Doručení zásilky službou DPD

 

DPD doručuje zásilky do druhého pracovního dne. V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce. Na webových stránkách DPD můžete zvolit, kdy chcete balíček doručit.

Sledujte svůj balík online v kteroukoli dobu: jediné, co musíte udělat, je zadat jedno či vice čísel balíků. Informace zahrnují bližší údaje o stavu doručení a naposledy provedený krok.

Cena dopravného ze sítě obchodů "shop.cz" je po celé ČR 115,- Kč včetně DPH + poplatek za dobírku 30,- Kč.


 

Zásilkovna

 

Můžete si vybrat ze stovek výdejních míst po celé ČR, kam bude Vaše zásilka zaslána. Balíček lze vyzvednou zpravidla následující pracovní den po odeslání. Pohlídejte si, prosím doručení.

Seznam výdejních míst a sledování zásilky:

Cena dopravného ze sítě obchodů  je po celé ČR 69,- Kč včetně DPH + poplatek za dobírku 30,- Kč.


Převzetí zboží od přepravce:

Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost oznamte e-mailem či telefonicky. Ihned po převzetí zboží je vhodné jej důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci, a to buď e-mailem, telefonicky nebo poštou na kontaktní adrese našeho obchodu. Zároveň je vhodné v takovém případě uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce.

Hlídat dostupnost