Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Hodnocení Heureka
80%, hodnoceno 3x
Ověřený zákazník 9. 11. 2023

Zatím jsem nepoužila

Ověřený zákazník 7. 10. 2023

Doporučuji jen tomu,komu nevadi pod folii bublinky, mě teda ano,sklo by bylo lepší,ale to se asi nevyrábí, zatím jsem na něj nenatrefila

Rozměry: 36,3 x 32,8 mm

Ochranná fólie s černým okrajem pro Garmin Venu SQ 2, které ochrání Vaše zařízení před poškrábáním.

Před aplikací ochranné fólie musí být displej zařízení důkladně vyleštěný.

Ochranná fólie zamezí vzniku otisků prstů a jakýchkoli mastných skvrn.

Další recenze Heureka
Ověřený zákazník 19. 7. 2023

Cena

Jen design s čárkami (existuje i verze s tečkami stejnými jako na hodinkách)
Kvalita?

Koupil jsem dvě. I přes radost z perfektní pozice nalepeni (u oblých skel to není úplně jednoduché), první hned druhý den upadlo bez vědomého zavadění o nějaký předmět. Druhé již drží týden. Tak snad vydrží..

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Nejoblíbenější

Ochranná fólie pro Garmin Vivoactive 4S

Ochranná fólie pro Garmin Vivoactive 4S

Ochranná fólie s černým okrajem pro Garmin Vivoactive 4S, které ochrání Vaše zařízení před poškozením.
Heureka
 
59 s DPH 49 bez DPH
Skladem 42
Ochranná fólie pro Garmin Vivoactive 4

Ochranná fólie pro Garmin Vivoactive 4

Tenké ochranné sklo pro Garmin Vivoactive 4, které ochrání Vaše zařízení před poškozením.
Heureka
-7%
 
55 s DPH 45 bez DPH
59 49
Skladem 22
Ochranná fólie pro Garmin Venu Sq

Ochranná fólie pro Garmin Venu Sq

Ochranná fólie s černým okrajem pro Garmin Venu Sq, která ochrání Vaše zařízení před poškrábáním.
Heureka
 
59 s DPH 49 bez DPH
Skladem 24
Ochranná fólie pro Garmin Venu 2S

Ochranná fólie pro Garmin Venu 2S

Ochranná fólie s černým okrajem pro Garmin Venu 2S, které ochrání Vaše zařízení před poškrábáním.
 
59 s DPH 49 bez DPH
Skladem 12

Hlídat dostupnost